Drugi projektni sastanak u Pragu, u sklopu projekta: “Explanatory and Experiment Videos for Primary School: Understanding Our Nature”
TAGS: stemSTEMobrazovanje

Prošlog vikenda, 15 posvećenih učitelja, uključujući i našeg profesora Đereka, sudjelovalo je na drugom radnom vikendu u Pragu u sklopu projekta “Explanatory and Experiment Videos for Primary School: Understanding Our Nature”.

U sklopu ovog projekta, učitelji su intenzivno surađivali na stvaranju materijala koji će pomoći učenicima u boljem razumijevanju  svijeta oko sebe. Surađujući zajedno, sudionici stvaraju zanimljive znanstvene pokuse, snimaju ih, a isto tako snimaju i objašnjenja znanstvenih pokusa.

Cilj je projekta stvoriti zanimljive video materijale, snimke pokusa, video objašnjenja pokusa, kao i popratne radne materijale za učenike.

Projekt je u završnoj fazi, pa ćemo uskoro imati priliku podijeliti rezultate njihovog rada s vama, a vjerujemo da će vas njihov trud oduševiti. Stoga vas pozivamo da pratite naše objave kako biste bili među prvima koji će vidjeti rezultate ovog inspirativnog projekta.

📩 https://www.science-on-stage.eu/newsletter