Gen Z Akademija

Centar za sigurniji Internet, MoodMedia te A1 Hrvatska pokrenuli su prvu Gen Z Akademiju u okviru koje utjecanici, utjecatelji, odnosno influenceri s učenicima progovaraju o trendovima i opasnostima u digitalnom svijetu.

Prvo interaktivno predavanje Gen Z Akademije i kreatori sadržaja Marco Cuccurin, Andrea Pacadi, Sead Hrustanović i Monika Žilavi održali su u našoj školi učenicima sedmih i osmih razreda. Kreatori sadržaja davali su primjere iz vlastitih života osvrnuvši se na vlastito kreatorsko iskustvo, ali vlastito iskustvo korištenja društvenih mreža. Ovim je predavanjem ostvaren početak putovanja prema osnaživanju mladih i poticanju njihovog društvenog angažmana, te su pokazatelj koliko je važno ulagati u edukaciju i podršku novim generacijama.