Treća nagrada 3.c na natječaju Modna lasta

Dragi naši, s ponosom ističemo kako su učenici 3.c razreda ostvarili izniman uspjeh na natječaju Modna lasta organiziranom od strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Cilj ovog natječaja bio je potaknuti učenike naše škole da razmišljaju o održivosti mode i očuvanju prirodnih vrijednosti okoliša kroz kreativne aktivnosti. Naša radna skupina Vrijedne ruke iz 3.C razreda zajedno s mentoricom Marinom Richter istaknula se svojim inspirativnim radom!

🥉 3. mjesto pripalo je Osnovnoj školi Središće!

Naši talentirani učenici Ines Božić, Tia Kovačević, Franka Miličević, Una Pribić i Filipa Žulj pod vodstvom mentorice Marine Richter osvojili su srca žirija svojom predanošću i kreativnošću. Njihovi radovi sjajni su primjeri kako stara odjeća može dobiti novi život kroz recikliranje i rekreiranje, te kako mali koraci mogu donijeti velike promjene za naš planet.

🎁 Nagrada za našu školu: Poklon bon Hoću knjigu u vrijednosti od 30 EUR za sve članove skupine i godišnja pretplata na Modru lastu!

Ponosni smo na naše učenike i zahvaljujemo se svima koji su podržali našu radnu skupinu “Vrijedne ruke”. Nastavljamo s radom i inspiriramo se za nove projekte koji će doprinijeti očuvanju našeg okoliša i promicanju održive mode.

Marina Richter