VEČER MATEMATIKE I ZNANOSTI
TAGS: OŠ Središćevečer matematike

30.11.2022. održana Večer matematike i znanosti

Večer matematike i znanosti pokazala je koliko su rješavanje zadataka i znanost popularni u našoj školi, koliko su učenici svih dobnih skupina motivirani, koliko ih rad njihovih učiteljica i učitelja motivira i potiče.

Tog 30. studenog bilo je jako zabavno upoznavati se s eksperimentima iz fizike i kemije, programirati robote i naučiti osnove igre Go. Posebno je bilo zabavno učenicima na radionici kineske kaligrafije, koju je održala majka jednog našeg učenika.

Više od 250 putovnica je popunjeno „žigićima“ koje su učenici vrijedno skupljali.

Na samoj večeri bilo je više od 500 sudionika, naših učenika, njihove braće i sestara koji još idu u vrtiće, ponosnih baka i djedova.

Posebno se zahvaljujemo učiteljicama razredne nastave koje su vrijedno pripremale materijale za svoje učenike te učenicima sedmih razreda koji su im pomagali u provedbi. Zahvaljujemo se profesorici kemije i biologije te profesorici informatike koje su zajedno sa svojim učenicima pokazale zašto su ti predmeti tako zanimljivi i zabavni. Naravno, matematika i fizika su pokazale svoju zabavnu stranu zahvaljujući vrijednim učiteljima matematike i fizike.

Iduće godine vidimo se ponovo, s novim zanimljivim sadržajima i radionicama.

Dio atmosfere pogledajte u galeriji ispod:

Vaši učitelji OŠ Središće