IZLOŽBA “WORLD OF ROBOTS”

15. prosinca, učenici 6., 7. i 8. razreda išli su na neobični izlet. Posjetili su izložbu “World of robots” u Galeriji Klovićevi dvori. U pitanju je doista zanimljiva ‘avanturica’ galerijom koja je ispunjena jedinstvenim te mnogobrojnim robotima. Izložba nije samo zabavna, već je i edukativna jer možemo doznati mnogo toga o robotima.

Učenici su se upoznali s raznim robotima, npr.: roboti iz filmova, osobni pomoćni roboti, industrijski roboti, roboti za djecu (u svrhu zabave). Svi su jako zadovoljni te svakako preporučujemo izložbu…