Dodjela nagrade „Pofessor Balthazar“ 2023.

Učenici naše škole, Iva Dujić, njena mentorica Ines Kresoja, Ante Poplaša, njegova mentorica Lidija Bešker te Sara Zegnal u utorak su, 12. ožujka, primili nagradu „Professor Balthazar“ na svečanoj dodjeli u koncertnoj dvorani Vatroslav Lisinski. Iva Dujić za osvojeno prvo mjesto na 65. natjecanju mladih tehničara u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina, Ante Poplaša za osvojeno 2. mjesto iz matematike i Sara Zegnal za osvojeno 1. mjesto u skupnom natjecanju iz baleta na 61. hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa.
U našem lijepom gradu Zagrebu ovom se nagradom nagrađuju učenici koji su osvojili prvo, drugo ili treće mjesto na državnim natjecanjima iz znanja i nastavnih predmeta, astronomije, na natjecanjima glazbe i plesa, natjecanju pjevačkih zborova, na 65. Glazbenim svečanostima hrvatske mladeži te na državnom natjecanju učenika strukovnih škola – „Worldskills Croatia“.
Radosni smo zbog ovih divnih uspjeha i nagrada koje daju „vjetar u leđa“ ovim našim učenicima u budućim životnim poduhvatima i nama svima na ustrajanju u borbama!

Ines Kresoja