NAGRAĐENI UČITELJI
TAGS: OŠ Središće

Naše učiteljice među najboljim odgojno-obrazovnim djelatnicima u školskoj godini 2021./2022.

Svjetski dan učitelja obilježava se svake godine 5. listopada. Taj je dan prigoda pokazati da je rad učitelja i nastavnika prepoznat kao jedan od najvažnijih za ukupan razvoj društva te da se kao takav i cijeni. Na taj dan Ministarstvo znanosti i obrazovanja nagrađuje najbolje odgojno-obrazovne djelatnike u Hrvatskoj.

Najbolje odgojno-obrazovne djelatnike bira  Povjerenstvo za nagrađivanje i to na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima, a ta lista ove godine broji 513 obrazovnih djelatnika. Na toj listi našle su se čak dvije učiteljice Osnovne škole Središće, a to su Iva Palčić Strčić i Nera Batina.

Jako smo ponosni na naše učitelje koji su i ove godine među najboljima u Hrvatskoj!